Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986

Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986 kopen? Bied vanaf 69!
Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986 kopen? Bied vanaf 69!Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986 kopen? Bied vanaf 69!Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986 kopen? Bied vanaf 69!Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986 kopen? Bied vanaf 69!Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986 kopen? Bied vanaf 69!
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Jean Paul Vroom. Titel: "Happy Days". Jaar: 1986. In opdracht: Voor Dobs en Ton (eigenaren galerie Petit, Amsterdam, Ton en Dobs van Dijk). Afmetingen blad: H37.5 x b45cm. Afmetingen voorstelling: H17 x b27cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

JEAN-PAUL VROOM werd geboren in Den Haag, Nederland, waar zijn vader decorontwerper en schilder was, en zijn moeder een modehuis runde. Hij studeerde aan de Koninklijke Academie en begon op zestienjarige leeftijd zijn kunst carrière en verhuisde naar Parijs, waar hij graveur werd. Gedurende de volgende jaren maakte hij talloze prentgravures, litho's en zeefdrukken, en gaf hij vele eenmanstentoonstellingen van zijn olieverfschilderijen in Parijs, Amsterdam, Duitsland en in de VS. Zijn eerste werk voor het theater was in 1952 toen hij het decor ontwierp en kostuums voor een productie van Wachten op Godot met Roger Blin. In de jaren zestig raakte hij geïnteresseerd in fotografie, en dit leidde tot zijn art direction van een aantal films. Zijn nauwe samenwerking met choreograaf Hans van Manen in de afgelopen 15 jaar heeft ertoe geleid dat hij veel van zijn balletten heeft ontworpen voor onder meer Het Nationale Ballet en het Koninklijk Ballet, waaronder Septet Extra, Tilt, Twilight, Adagio I-lammerklavier en Four Schumann Stukken.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Jean Paul Vroom (1922-2006)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  KiewitKunstplus
1227 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
35.5 cm
50.5 cm
Starttijd16-12-2023 om 12:48
Eindtijd22-12-2023 om 20:13
Openingsbod € 69
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland