Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst)

Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
  • Jean Pierre Yvaral (1934-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 31 cm (h x b)
Lijst64 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Mooie, karakteristieke compositie van Jean-Pierre Vasarely (pseudoniem: Yvaral), de zoon van Victor Vasarely.  Zeefdruk op zwart papier, met wit potlood gesigneerd en genummerd (54/190).  Zeer mooi ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 64cm x 59cm (incl. lijst), 33cm x 31cm (binnen passe-partout)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald.  Verzending per Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België).  Mocht u meer werken (tot een maximum van vijf stuks) tegelijk kopen dan worden de verzendkosten maar éénmaal in rekening gebracht.

Jean Pierre Yvaral (1934-2002)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (244)
59 cm
64 cm
31 cm
33 cm
Sluit over 1d 13u 28m 35s
Huidig bod€ 150
Volgend minimum bod: € 160
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:15-01-2023 om 23:15
Eindtijd:30-01-2023 om 19:30
Nestje
27 jan. / 14:33
€ 150