Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Subtiele vlakjes in zachtblauw en geel vormen een schijnbaar willekeurig patroon.
Professioneel ingelijst.
* Op de foto's zijn spiegelingen in het glas te zien.
Oplage: 3/30
Jean Ruiter (1942-2005) volgde verschillende opleidingen, ook de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag). Hij was maatschappijkritisch en maakte in dat licht multimediale kunst. Hij voelde zich in Nederland al snel beknot en week uit naar Amerika.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 16-1-2022 om 15:41 |
Eindtijd | 24-1-2022 om 21:35 |