Jeroen Hermkens - Litho, Maastricht - Ingelijst - Verkocht

Jeroen Hermkens - Litho, Maastricht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jeroen Hermkens - Litho, Maastricht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Hermkens - Litho, Maastricht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Hermkens - Litho, Maastricht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Hermkens - Litho, Maastricht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Hermkens - Litho, Maastricht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (180)
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen51.5 cm x 69 cm (h x b)
Lijst75 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/50

Jeroen Hermkens (1960)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (252)

30068 verkochte items
93 cm
75 cm
69 cm
51.5 cm
Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-08-2020 om 12:19
Eindtijd:23-08-2020 om 20:34
Biedingen (9)
nebbiolo
23 aug. / 20:26
€ 130
wjamrut74
23 aug. / 20:25
€ 120
nebbiolo
23 aug. / 20:25
€ 110
wjamrut74
12 aug. / 16:43
€ 100
nebbiolo
12 aug. / 14:12
€ 90
wjamrut74
12 aug. / 14:12
€ 80
nebbiolo
12 aug. / 14:12
€ 70
wjamrut74
12 aug. / 13:49
€ 60
nebbiolo
12 aug. / 12:55
€ 50