Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Is nooit ingelijst geweest. Beeldmaten van de litho zijn 49 x 66 cm (h x b) Ingelijst met passepartout komt het werk uit op 70 x 90 cm. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Zeist, Nederland |
Starttijd | 21-3-2023 om 15:01 |
Eindtijd | 22-6-2023 om 9:56 |