Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Olieverf |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Ik heb het werk in de oorspronkelijke lijst verworven, maar helaas is het glas daarvan gebroken en de lijst flink beschadigd. Zoals ik het schilderij nu aanbied, is het door mij opnieuw ingelijst, gebruik makend van het oorspronkelijke zwarte passe-partout en de witte omlijsting in een nieuwe metalen frame. Het werk verkeert in zeer goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wageningen, Nederland |