Jerre Hakse - getiteld 3 dames - Verkocht

Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!

Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!Jerre Hakse - getiteld 3 dames kopen? Bied vanaf 150!
  • Jerre Hakse (1937)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1965
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst62 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gouache 42x54, linksonder gesigneerd Jerre Haske en gedateerd '65, netjes ingelijst, lijst heeft wel gebruikerssporen.

Op a.z. getiteld : 3 Dames
Ex : Collectie NUON
Prijs destijds Hfl. 900

Jerre Hakse (1937 Leeuwarden Nederland), expressionist en Fries kunstenaar in hart en nieren. Al vanaf zijn vroege jeugd wist hij dat hij beeldend kunstenaar wou worden. Jerre schildert vanuit zijn emotie en creëert zo illusies met verf. Onzichtbare werelden worden zichtbaar op zijn doeken. De felle kleuren op het doek stralen een grote vitaliteit uit, de vitaliteit van de schilder zelf. Schilderen betekent voor Jerre ademhalen.
Als kunstenaar heeft Jerre een geheel eigen handschrift waaraan hij altijd trouw is gebleven. Zo worden ziel en gevoelens bloot gelegd in een boeiend expressionisme.

Bron Wikipedia :

Hakse is als kunstenaar autodidact. Hij maakt expressionistische schilderijen, gouaches en (pen)tekeningen. Hij exposeerde meerdere malen, onder andere in het Fries Museum en bij Pictura.
In 1962 vestigde Hakse zich met collega-kunstenaar Josum Walstra in voormalig pakhuis De Blauwe Hand in Harlingen, waar zij een atelier inrichtten en een galerie openden.
 Hij verhuisde na een aantal jaren terug naar Leeuwarden, daar had hij een atelier aan het Vliet. In 1967 opende hij ertegenover café-chantant Passe Partout.
Hakse maakte in de jaren zeventig een aantal beeldhouwwerken die in de openbare ruimte in Friesland werden geplaatst, waaronder het monument voor Arjen Sevenster in Stiens

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Jerre Hakse (1937)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Hannes1948
Lid sinds 2020
139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
76 cm
62 cm
54 cm
42 cm

ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland
Starttijd4-12-2021 om 15:01
Eindtijd15-12-2021 om 15:10
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken