Prachtig werk in lijst met zwart passe-partout uit 1988
Jerre Hakse (86) is een Friese kunstenaar wiens neo-expressionistische schilderijen voortkomen uit een diepe passie voor kleuren en vormen. Al meer dan 60 jaar creëert hij unieke kunstwerken die de kijker naar fantastische werelden voeren. Zijn schilderijen staan vol met verrassende details die de verbeelding prikkelen: uitgestrekte prachtige landschappen, bizarre biotopen, mysterieuze onderwater werelden. Jerre Hakse heeft een speciale relatie met kleuren sinds hij een kind was. Hij zegt zelf: "Ik heb praktisch tubes van kleur 'gegeten’ Als kind wist ik hoe rood en geel smaakten.”
Aan het einde van de jaren tachtig was zijn werk te zien in een spectaculair retrospectief in het Princessehof Museum in Leeuwarden.
Tegenwoordig staat zijn werk weer volop in de belangstelling getuige de grote tentoonstelling van zijn werk in Duitsland, die nu nog te zien is.
Kunst & Kultur Im Herrenhaus Hofgut Wickstadt 1a, 61194 Niddatal-Wickstadt
Besuch nach Anmeldung
11. November 2023 - 30. March 2024: Jerre Hakse
Retrospective - Neoexpressionistic Paintings from 1969-2014
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wageningen, Nederland
koeriersdienst