Jim Bird - Monotype - uniek werk

Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!
Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!
  • Jim Bird (1937-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekMonotype
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageuniek
Jim Bird, Monotype
Uniek werk
Gesigneerd en gedateerd 1985 linksonder
Afmetingen 50 x 83 cm
Monotype op dik, geschept papier
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Openingsbod € 495
ObjectlocatieAalst,  België
Starttijd9-4-2024 om 14:05
Eindtijd21-4-2024 om 19:07