| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige sfeervolle kleurets van Johannes Daniël Scherft (1891-1969) getiteld "Oude Delft "Novembermorgen"
Gesigneerd rechtsonder in potlood: Joh. D. Scherft
Getiteld linksonder: "Oude Delft Novembermorgen"
In originele goudkleurige lijst van Grafische Kunsthandel Johan D. Scherft in den Haag (vóór 1943). (Sticker)
Afmeting afbeelding: 27 x 35 cm.
Lijstformaat: 48 x 55 cm.
Het liefst ophalen in Amsterdam ivm. met kwetsbaarheid glas en lijst
| Transport | |
| Garantie | |