Johan D. Scherft - Johan D. Scherft kleurets "Oude Delft "Novembermorgen" - Verkocht

Johan D. Scherft kleurets "Oude Delft "Novembermorgen" kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Johan D. Scherft kleurets "Oude Delft "Novembermorgen" kopen? Bied vanaf 45!Johan D. Scherft kleurets "Oude Delft "Novembermorgen" kopen? Bied vanaf 45!Johan D. Scherft kleurets "Oude Delft "Novembermorgen" kopen? Bied vanaf 45!Johan D. Scherft kleurets "Oude Delft "Novembermorgen" kopen? Bied vanaf 45!Johan D. Scherft kleurets "Oude Delft "Novembermorgen" kopen? Bied vanaf 45!
  • Johan D. Scherft (1891-1969)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige sfeervolle kleurets van Johannes Daniël Scherft (1891-1969) getiteld "Oude Delft "Novembermorgen"

Gesigneerd rechtsonder in potlood: Joh. D. Scherft

Getiteld linksonder: "Oude Delft Novembermorgen"

In originele goudkleurige lijst  van Grafische Kunsthandel Johan D. Scherft in den Haag (vóór 1943). (Sticker)

Afmeting afbeelding: 27 x 35 cm.

Lijstformaat: 48 x 55 cm.

Het liefst ophalen in Amsterdam ivm. met kwetsbaarheid glas en lijst