Johan D. Scherft - Strandstoelen

Johan D. Scherft - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 35!Johan D. Scherft - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 35!
  • Johan D. Scherft (1891-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een leuke droge naald ets van Johan D. Scherft (1891-1969). Maataanduiding is van het gehele papiervlak, indruk kleiner.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:13-08-2022 om 11:23
Eindtijd:27-08-2022 om 21:56
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland