Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap
Omschrijving
Johan Dijkstra (1896-1978)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Offset
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
61 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst
73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Een prachtige zeldzame vintage affiche van Johan Dijkstra uit de jaren ‘50/‘60 met daarop de diverse beeldbepalende elementen voor het Groninger Landschap. De affiche verkeerd nog in een zeer goede conditie en kent geen verkleuring, wat vaak wel het geval bij deze uitgave. Uiteraard zijn er wel enkele zeer lichte tekenen van ouderdom, deze zijn echter zeer minimaal en nauwelijks opvallend.
De lijst heeft enkele kleine beschadigingen en er zit een klein beetje vuil/ stof tussen het glas en het passe-partout/ op het passe-partout. Niks noemenswaardigs eigenlijk dat eenvoudig is op te lossen indien gewenst. Kijk ook goed naar de foto's deze zijn onderdeel van de omschrijving.
Goed
Zie omschrijving en foto’s
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostwold, Nederland
koeriersdienst