Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap

Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!
Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!
  • Johan Dijkstra (1896-1978)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Offset
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 61 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Een prachtige zeldzame vintage affiche van Johan Dijkstra uit de jaren ‘50/‘60 met daarop de diverse beeldbepalende elementen voor het Groninger Landschap. De affiche verkeerd nog in een zeer goede conditie en kent geen verkleuring, wat vaak wel het geval bij deze uitgave. Uiteraard zijn er wel enkele zeer lichte tekenen van ouderdom, deze zijn echter zeer minimaal en nauwelijks opvallend.

De lijst heeft enkele kleine beschadigingen en er zit een klein beetje vuil/ stof tussen het glas en het passe-partout/ op het passe-partout. Niks noemenswaardigs eigenlijk dat eenvoudig is op te lossen indien gewenst. Kijk ook goed naar de foto's deze zijn onderdeel van de omschrijving.
Zie omschrijving en foto’s
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostwold, Nederland