Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede

Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 80!
Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 80!Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 80!Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 80!Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 80!Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 80!
  • Johan Dijkstra (1896-1978)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1923
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 13 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Houtsnede door Johan Dijkstra
Voorstelling van een naakte vrouw onder een soort sluier rondom vegetatie
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 17x8.5, bladmaat 22x14, p.p.maat 35x25
Ongesigneerd
Herkomst: Houtsnede uit dichtbundel 'Schemer' van Josef Cohen (1923),
uitgegeven door de Groninger Kunstkring 'De Ploeg', met houtsneden van Johan Dijkstra

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00