Ets “Kerkje Oostum” uit 1943. In het oeuvre-boek Van schets tot ets vermeld onder no. 163. Authentiek ingelijst in de oude lijst. Linksonder met potlood genummerd. Rechtsonder met potlood gesigneerd. Prima staat.
Zeer Goed
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50