Johan Hemkes - Zandweg in Westerwolde

Johan Hemkes - Zandweg in Westerwolde kopen? Bied vanaf 45!
Johan Hemkes - Zandweg in Westerwolde kopen? Bied vanaf 45!Johan Hemkes - Zandweg in Westerwolde kopen? Bied vanaf 45!
  • Johan Hemkes (1894-1988)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1929
Techniek Ets
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een prachtige ets van de Nederlandse kunstenaar Johan Hemkes. Het werk verkeert in goede conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar. Er zit wat verkleuring in de wit rand, dit valt weg bij een nieuwe passe-partout.

Er zitten wat verkleuringen in de wit rand, dit valt volledig weg bij een nieuwe passe-partout.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50