Johan Hendrik van Mastenbroek - Gezicht op een stad met ophaalbrug
Omschrijving
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
47 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
De litho is in goede staat met wat rafels aan de bladrand. Gesigneerd in de druk en met potlood r.o.
Goed
Gezien de datering van het werk is de staat goed. Het papier is aan de randen wat rafelig maar dit doet geen afbreuk aan de prent.
Tot 2 kg.
€ 8,70