Johan Hendrik van Mastenbroek - Gezicht op een stad met ophaalbrug

Johan Hendrik van Mastenbroek - Gezicht op een stad met ophaalbrug kopen? Bied vanaf 50!
Johan Hendrik van Mastenbroek - Gezicht op een stad met ophaalbrug kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Gezicht op een stad met ophaalbrug kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Gezicht op een stad met ophaalbrug kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Gezicht op een stad met ophaalbrug kopen? Bied vanaf 50!
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Litho
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 47 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De litho is in goede staat met wat rafels aan de bladrand. Gesigneerd in de druk en met potlood r.o.
Gezien de datering van het werk is de staat goed. Het papier is aan de randen wat rafelig maar dit doet geen afbreuk aan de prent.
Binnen Nederland € 8,70