Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 - Verkocht

Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik van Mastenbroek - Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  HanHeijn79169

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
Jaartal1906
TechniekLitho
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst42 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Haven gezicht Rotterdamse haven uit 1906

Zit nog in de origine lijst en passepartout met oud bobbelig glas

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-10-2020 om 13:32
Eindtijd:10-11-2020 om 19:33
Havenwerken
10 nov. / 19:27
€ 50