Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie, losbladige ets door Johan Windhorst.
Voorstelling van boten op kalm water.
Beeldmaat 10x14, bladmaat 20x29
Gesigneerd r.o. 'Joh.Windhorst', authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 14-5-2014 om 20:59 |
Eindtijd | 21-5-2014 om 20:59 |