Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede gebruikte staat, lichte kreuk, plakresten aan de achterkant. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.