Heel mooie ets van een straatje in Grave door Graadt van Roggen in 1899 gesigneerd in de plaat Links boven en hand gesigneerd onder de ets in potlood afm papier 15,7 x 12 cm
Zeer Goed
Heel mooie ets van Grave
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00