'The Mill'; Molen aan een vaart (naar J.H. Weissenbruch)
Potlood gesigneerd: rechtsonder J.M. Graadt van Roggen
Gemonogrammeerd: in de plaat rechtsonder GVR 1899
Uitgegeven door Francois Buffa Amsterdam
Linksonder in de plaat: J.H. Weissenbruch 1899
Afmetingen afbeelding: 52.9 cm × 41.7 cm
Afmetingen blad : 66.5 cm × 52.5 cm
Beschreven in het Grafisch werk van Johannes Mattheus Graadt van Roggen (1867-1959). Uitgegeven door het Nijmeegs Museum Çommanderie van Sint-Jan', 1981 (blz 16, zie foto's 7 en 8) De catalogus is niet inbegrepen in dit kavel.
Johannes Mattheus (Job) Graadt van Roggen werd geboren te Amsterdam op 28 mei 1867 en overleed te Alkmaar op 26 augustus 1959. Opleiding aan de Academie Minerva te Groningen en de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam. Behoorde tot de stroming van de Bergense School.
Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden in een kartonnen koker. Gegarandeerd veilige verzending.
Goed
Losbladig. enige kreukels in het papier maar verder in goede staat. De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grave, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50