Zeer mooie zeldzame originele ets van de Watermolen bij Schoorl door Graadt van Roggen Er kan wat reflexie in de afbeelding zitten maar dit komt door het licht In de plaat gesigneerd met monogram en 99 Onder in potlood gesigneerd
Zeer Goed
zeer mooie originele ets
Tot 2 kg.
€ 10,00