Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 31/50 |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk van John Lie a Fo uit 1988. Formaat 70 x 49 cm. Afgedrukt in een oplage van 50 exemplaren is dit nummer 31. De zeefdruk kan met passe partout ( 80 x 60 cm) worden opgehaaldbij galerie Rotor in Gorcum of zonder passe partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. De foto is aan de onderkant wat donker uitgevallen maar in het echt zijn de kleuren fris en helder. Het werk is in perfecte conditie.
In verband met onze grote collectie John Lie a Fo kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 15-10-2022 om 13:01 |
Eindtijd | 23-1-2023 om 16:20 |