John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350

John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!
John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!
  • John Lie a Fo (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1983
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/1
Komt in houten lijst met gebruikssporen, in passe-part en achter glas.
Pakketpost - De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzonden met risico voor de koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Transportkosten worden met 21% btw belast.
Eigen koerier / Swift - Voor eigen koerierskosten geldt: Afstand tussen Zaandam en uw bestemming berekend via Googlemaps met een minimum van €50 . Voor een verzending via Swift koeriers rekenen wij €55 (NL), €100 (Vlaanderen), €185 (Wallonië) voor een pakket tot 150 x 110 cm . Prijzen exclusief 21% BTW.  Buiten NL en BE is bezorgen met een koerier niet mogelijk.
Afhalen - U betaalt vooraf. Daarna maakt u een afspraak. Indien u een kunstwerk komt afhalen, doet u dit binnen twee weken. Zaansgroen heeft een beperkte opslag. De maximale ophaaltermijn is 1 maand na factuurdatum. Het werk zal na deze maand weer ter veiling worden aangeboden. U heeft geen recht op restitutie van reeds betaalde kosten.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00