John Lie a Fo - - kra - - Verkocht

John Lie a Fo - - kra - kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

John Lie a Fo - - kra - kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - - kra - kopen? Bied vanaf 55!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren

Fraaie zeefdruk van John Lie a Fo  in goede staat.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.  Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd11-7-2022 om 15:43
Eindtijd30-11-2022 om 9:09
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken