John Lie a Fo - PERSONAGES / KLEURZEEFDRUK / 55x76cm / SIG / 1993 - Verkocht

John Lie a Fo - PERSONAGES / KLEURZEEFDRUK / 55x76cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 23!

Verkoopprijs: € 26,45 (Incl. 15% veilingkosten)

John Lie a Fo - PERSONAGES / KLEURZEEFDRUK / 55x76cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 23!John Lie a Fo - PERSONAGES / KLEURZEEFDRUK / 55x76cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 23!John Lie a Fo - PERSONAGES / KLEURZEEFDRUK / 55x76cm / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage52/80
John Lie a Fo (º1945).
Personages.
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 52/80.
1993.
Proper blad.
Blad: 55x76cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 9.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).

John Lie a Fo (1945)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

434 verkochte items
76 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 26,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 12:36
Eindtijd:08-03-2020 om 20:43
TonnyB
06 mrt. / 21:30
€ 23