John Lie a Fo - - plaama - - Verkocht

John Lie a Fo - - plaama - kopen? Bied vanaf 55!
John Lie a Fo - - plaama - kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - - plaama - kopen? Bied vanaf 55!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30 exemplaren

Fraaie zeefdruk van John Lie a Fo  in goede staat.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.  Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

John Lie a Fo (1945)

NederlandsNederlandsSurinaamsSurinaamsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-07-2022 om 15:44
Eindtijd:01-11-2022 om 14:01
Jannewaris54
01 nov. / 13:25
€ 55