Joost Baljeu - Licht Raum

Joost Baljeu - Licht Raum kopen? Bied vanaf 450!
Joost Baljeu - Licht Raum kopen? Bied vanaf 450!Joost Baljeu - Licht Raum kopen? Bied vanaf 450!Joost Baljeu - Licht Raum kopen? Bied vanaf 450!
  • Joost Baljeu (1925-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Joost Baljeu
Het werk is in topstaat ! Niet ingelijst geweest.
Linksonder Genummerd en gedateerd: e.a. 3   1959/1987
Rechtsonder  gesigneerd in potlood
Nimmer ingelijst
Donker bewaard

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Starttijd28-8-2023 om 23:17
Eindtijd9-9-2023 om 19:40
Openingsbod € 450
ObjectlocatieBarendrecht,  Nederland