Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) - Verkocht

Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Joost Baljeu - W14, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
  • Joost Baljeu (1925-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Lijst72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6
Mooi, karakteristiek werk van Joost Baljeu.  Zeefdruk op papier, postuum met potlood gesigneerd door zijn weduwe, Corma Baljeu, gedateerd (’95), getiteld (W14 ’64-‘88) en genummerd (E.A. 5/6).  In nette, aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 72cm x 62cm (incl. lijst), 40cm x 40cm (blad)

Joost Baljeu (1925-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (234)
62 cm
72 cm
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-06-2022 om 00:03
Eindtijd:06-09-2022 om 10:40
Stofbergen
06 sep. / 10:36
€ 195