Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 24!
  • Jörg Remé (1941)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: Jorg Reme, Piotrowska
  • Titels: Diverse composities
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

VERZENDING: Verzending is gratis, maar niet aangetekend (dus op eigen risico). Uw aankoop wordt uiteraard goed verpakt verzonden. Wilt u toch aangetekende zending? Dan rekenen we 12,50 euro extra.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending