Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen - Verkocht

Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 1!Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 1!Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 1!Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 1!Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 1!Jos van den Berg - Drie naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 1!
  • Jos van den Berg (1905-1978)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Drie losbladige tekeningen door Jos van den Berg
Voorstelling van twee zittende naakten (potlood en inkt) en een liggend naakt (inkt)
Grootste tekening (rechtsboven), beeldmaat 30x16
Niet gesigneerd, afkomstig uit particuliere collectie Jos van den Berg
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 11,00