Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 36.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aansprekende steendruk van José Vermeersch (1922 – 1997) op kwaliteitsvol wit papier. Voorstelling: vrouwelijk naakt. Zeldzaam.
Met de hand gesigneerd en genummerd 10/125 (rechts onder). Op de steen in beeld gemonogrammeerd (JV) en gedateerd (’85). Afmeting: 55 cm x 36.5 cm. Het papier is gemerkt ‘Steinbach’ (blindstempel).
Conditie: Deze steendruk bevindt zich in goede, gegarandeerd onbeschadigde staat. Verzending: dit kavel wordt zorgvuldig verpakt verzonden als pakket (inclusief ‘track & trace’ en verzekering).
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Gegarandeerd zonder beschadiging of verkleuring van het papier. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helvoirt, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Helvoirt, Nederland |
Starttijd | 8-3-2021 om 16:41 |
Eindtijd | 21-3-2021 om 19:42 |