Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 - Verkocht

Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!
Grafiek (handgesigneerd)

Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!
  • Joseph Beuys (1921-1986)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card  “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme.”

Hand gesigneerd `Joseph Beuys` in zwarte stift, midden boven.

Dit is Karte Nr. 11  uit de serie :
Das Wirtschaftswert-PRINZIP
PRINZIP 1 Wärme
zie svp foto met informatie over deze Art Card !!
Uit de Catalogue Raisonné : „wer nicht denken will fliegt raus“ - Joseph Beuys Postkarten Sammlung Neuhaus 1998, pag.185.
Dit boek wordt niet bijgeleverd !!

De Artcard is fraai professioneel ingelijst - zie svp detail foto’s -
Zwevend ingelijst in een verhoogd groen (zuurvrij) passe-partout,
In een vintage goud/houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Maat lijst : 35 x 45 cm

Daarbij een mooi Art book :
Joseph Beuys ~ Zeichnungen und andere Blätter aus der Sammlung Karl Ströher.
1972
30 pagina's met kleur en zwart/wit illustraties.
Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling in Hessischen Landesmuseum Darmstadt 1972.

Werk is in zeer goede staat.
MAAR LET OP : Werk is ingelijst in een vintage lijst.
Dit maakt het werk extra charmant, maar betekent ook dat de lijst ouderdomssporen heeft.
Boek is gebruikt maar in prima staat, zonder vlekken/beschrijvingen oid.
zie svp foto`s

Joseph Beuys (Duitsland 1921 - 1986) wordt wereldwijd beschouwd als een van de belangrijkste conceptuele kunstenaars van de 20e eeuw. In zijn omvangrijke werk behandelde Beuys vraagstukken op het gebied van humanisme, sociale filosofie en antroposofie.

Het mooie werk kan direct aan de muur!

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken

LET OP : Werk is ingelijst in een vintage lijst.
zie svp foto`s

Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Joseph Beuys (1921-1986)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
45 cm
35 cm
16 cm
12 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd21-1-2024 om 12:47
Eindtijd12-3-2024 om 18:27
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken