Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book

Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!
  • Joseph Beuys (1921-1986)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen14.5 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joseph Beuys (1921-1986) - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” plus 2x Art book

Gesigneerde Art Card
Hand gesigneerd in rode stift - ietwat vervaagd (op de stempel/postzegel)
De kaart is ingelijst, met dubbel passe-partout,
in een vintage goud houten lijst.

In een van de bijgeleverde boeken is dit werk afgebeeld !
Zie foto !
Maat lijst : 44 x 34 cm

Daarbij 2x mooi boek

ART BOOK 1 „wer nicht denken will fliegt raus“.
Joseph Beuys Postkarten Sammlung Neuhaus.
Edition Braus, Frankfurt
1998
228 pagina's met talrijke illustraties in kleur en zwart/wit

ART BOOK 2 : Joseph Beuys Grafik und Multiples
Kunstverein Halle
Catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling
48 pagina's
30 kleurenillustraties met een teksten en interviews.

Werk is in zeer goede staat.
Boeken nieuw
zie svp foto`s

Joseph Beuys (Duitsland 1921 - 1986) wordt wereldwijd beschouwd als een van de belangrijkste conceptuele kunstenaars van de 20e eeuw. In zijn omvangrijke werk behandelde Beuys vraagstukken op het gebied van humanisme, sociale filosofie en antroposofie.

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,05
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Joseph Beuys (1921-1986)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
34 cm
44 cm
10 cm
14.5 cm
Starttijd3-2-2024 om 11:46
Eindtijd18-2-2024 om 21:22
Openingsbod € 189
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland