Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk 1998

Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk 1998 kopen? Bied vanaf 25!
Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk 1998 kopen? Bied vanaf 25!Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk 1998 kopen? Bied vanaf 25!Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk 1998 kopen? Bied vanaf 25!Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk 1998 kopen? Bied vanaf 25!Jurjen Ravenhorst - Zeefdruk 1998 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  cyberyf

Lid sinds 2022
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jurjen Ravenhorst (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/24
Zeefdruk Jurjen Ravenhorst

Zeefdruk Jurjen Ravenhorst 3/24 1998

Jurjen Ravenhorst (1958)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  cyberyf

Lid sinds 2022
5 verkochte items
15 cm
15 cm
Starttijd:25-05-2022 om 15:13
Eindtijd:03-06-2022 om 22:03
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederhorst den Berg, Nederland
VerzendingAlleen per koerier