Kees Buurman - Vijf Verticalen - Verkocht

Kees Buurman - Vijf Verticalen kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Buurman - Vijf Verticalen kopen? Bied vanaf 1!Kees Buurman - Vijf Verticalen kopen? Bied vanaf 1!Kees Buurman - Vijf Verticalen kopen? Bied vanaf 1!Kees Buurman - Vijf Verticalen kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Buurman (1933-1997)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38/50
Voor de liefhebber: lino van begaafd graficus Kees Buurman uit een beperkte oplage. Postuum, maar met veel aandacht voor de door Buurman zo belangrijk geachte diep-zwarte kleur, op dik papier afgedrukt; onderaan Buurman's naamstempel, en met potlood voorzien van titel ("Vijf Verticalen") en oplagenummer ("38/50") en datum "October 2000").
De lino heeft is in een kartonnen koker bewaard en het papier krult daarom nog enigszins; daarnaast zit er een (nauwelijks waarneembaar, maar toch) vlekje tegen de onderrand van het papier, rechts van de datering.
Binnen Nederland € 7,50
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieKortenhoef,  Nederland
Starttijd30-6-2022 om 21:11
Eindtijd10-7-2022 om 19:22
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken