5. Kees Buurman

Kees Buurman (1933-1997)

1 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Kees BUURMAN (Leiden 1933 - 1997)

Kees Buurman - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Kees Buurman - Litho

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd25-04-2021 om 19:13

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout