Aquarel van Kees Franse, verso getiteld "Portugal". Het papier van de aquarel is door de kunstenaar nabewerkt waarbij in de lucht een laagje papier verwijderd is, dit is gedaan voor de signatuur is aangebracht. De omlijsting is origineel door de kunstenaar zelf gemaakt en na aankoop door mij niet geopend, dus nog volledig in originele conditie. De aquarel zit los in de lijst.
Goed
De aquarel zit los in de lijst en is iets verkleurd.
Tot 5 kg.
€ 6,95