Kees Franse. Geboren Oud-Beijerland 1924 - 1982 Overleden Rotterdam. vier zeefdrukken met verschillende voorstellingen. Foto 1. Afm totaal: 67.5 x 55 cm. Beeldformaat: 61 x 48 cm. Oplage: 25/30. Gedateerd: 1977. (kleur is wat afwijkend, in het echte is het meer groen van kleur) Foto 4. Afm totaal: 70 x 56.5 cm. Beeldformaat: 56.5 x 48 cm. Oplage: 7/25. Gedateerd: 1978. Foto 7. Afm totaal: 76 x 56.5 cm. Beeldformaat: 60 x 37 cm. Oplage: 18/40. Gedateerd: 1980. Foto 10. Ongesigneerd. Alle vier de litho,s verkeren in perfecte staat. Het wordt extra goed ingepakt met o/a noppenfolie, kranten en doos.
Zeer Goed
In perfecte staat
Tot 5 kg.
€ 8,95