Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! - Verkocht

Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1901
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In 1901  kreeg  Kees van Dongen als Illustrator  naam en faam . Hij illustreerde in opdracht van  de uitgever  Schwarz   een compleet nummer  met 16 pagina's  lithografisch afgedrukte tekeningen. Voor de  echte van Dongen verzamelaar  een "must-have". Dit tijdschrift neem een prominent plaats in op de tentoonstelling in het Singer te Laren vanaf 17-01. Ligt daar in een van de vitrines in de zgn tekeningen zaal.Foto's spreken voor zich. Galeries lijsten deze lithografieën apart in en vragen dan de hoofdprijs.

Binnen Nederland € 6,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd30-1-2023 om 22:14
Eindtijd11-2-2023 om 20:21
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken