Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 74 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 26-11-2023 om 15:32 |
Eindtijd | 10-12-2023 om 20:27 |