Een van de lithografieën uit het boek Les Lépreuses van Henry de Montherlant uit 1947 welke zijn gemaakt door Kees van Dongen.
In het mooie hemelbed ligt een jonge dame te slapen, zo te zien is het een warme dag, en moeder komt nog even polshoogte nemen met haar nachtkaars.
De achterkant is bedrukt met tekst.
Conditie : Goed - Prachtige kleuren, papier nog mooi wit. Alleen voor het nette is er boven de lithografie een stuk tekst weggehaald.
Dit werk wordt verzonden tussen 2 houten plaatjes.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 7,50
Naar België
€ 12,50
€ 13,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25