Kees van Dongen - Place Vendôme

Kees van Dongen - Place Vendôme kopen? Bied vanaf 1200!
Kees van Dongen - Place Vendôme kopen? Bied vanaf 1200!Kees van Dongen - Place Vendôme kopen? Bied vanaf 1200!Kees van Dongen - Place Vendôme kopen? Bied vanaf 1200!Kees van Dongen - Place Vendôme kopen? Bied vanaf 1200!Kees van Dongen - Place Vendôme kopen? Bied vanaf 1200!Kees van Dongen - Place Vendôme kopen? Bied vanaf 1200!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
KEES VAN DONGEN - 'Place Vendôme' Litho in kleur, 1964. Gebaseerd op een eerdere ets uit 1939. Oplage 100 exemplaren op arches papier. Genummerd en handgesigneerd. Afgebeeld in Juffermans 'Kees van Dongen - Het Complete Grafische Werk' Nr. JL 41.  Het werk is gekocht op een veiling in Parijs waarvan de taxateur instaat voor de originaliteit. Een kopie van de aanschafbon is beschikbaar

Kees Van Dongen geboren in Rotterdam leefde van 1877 tot 1968. Hij stierf op 91 jarige leeftijd in Monte Carlo als een rijk en beroemd kunstenaar. Hij is één van de meest bekende Nederlandse kunstenaars van de vroeg 20e eeuw. Samen met Henri Matisse en Andre Derain vormde hij de kern van de vernieuwende kunststroming het fauvisme. Die kunststroming zette de traditionele kunstwereld in Parijs tijdens de vroege 20e eeuw (de art nouveau periode) volledig op zijn kop. Uit eerbied aan deze grondlegger van de vernieuwende kunststroming verleende de franse president hem de franse nationaliteit alsmede de titel officier dans le legion d’honneur culturel. Olieverf schilderijen van Kees van Dongen brengen tegenwoordig vele miljoenen op.

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 40,00

Starttijd13-2-2024 om 21:55
Eindtijd27-2-2024 om 20:45
Openingsbod € 1.200
ObjectlocatieHilversum,  Nederland