Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam

Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 450!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2012
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 43/50

In 2012 heeft Klaas Gubbels een vergrote zeefdruk gemaakt van zijn werk uit 1988 dat verscheen ter gelegenheid van de herdenking van de brand in Rotterdam tijdens de tweede wereldoorlog.

Het werk is 50x35 cm.

Oplage 50 stuks. Dit is nummer 43/50.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Valkenswaard, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 65,00