Houtdruk van Klaas Gubbels uit 2016. Titel: Ricard. Nummer: 12/17. Afmetingen blad: H35 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H19 x b38cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Fraaie houtdruk van Klaas Gubbels in perfecte staat. Op de vraag of Klaas iets met design wilde maken, maakte hij voor Marty Six de Franse Ricard asbak.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs