Klaas Gubbels - Houtdruk (prachtig ingelijst!) - Verkocht

Klaas Gubbels - Houtdruk (prachtig ingelijst!) kopen? Bied vanaf 470!

Verkoopprijs: € 470,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2005
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 37 cm (h x b)
Lijst42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Klaas Gubbels, houtdruk 'Twee Kannen'
Specificaties:
  • Kunstenaar:Klaas Gubbels
  • Afmeting:Beeldformaat: 37 x 27 cm
  • Maat lijst:52 x 42 cm
  • Handgesigneerd: Ja, rechts beneden
  • Lijst:Stijlvol ingelijst. Mooie zwarte lijst met zwarte passepartout
  • Datum:2005
  • Techniek:Houtdruk oplage 91/200
  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 470,00
Starttijd:22-05-2019 om 08:06
Eindtijd:28-05-2019 om 21:44
Marceljongsma
28 mei / 17:18
€ 470