Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 48.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Lichte vouw in de hoek, rechts onderin. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder het passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 6-4-2023 om 12:33 |
Eindtijd | 16-4-2023 om 19:39 |