Klaas Gubbels - Natura Morta ( stilleven)

Klaas Gubbels - Natura Morta ( stilleven) kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Natura Morta ( stilleven) kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Natura Morta ( stilleven) kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Natura Morta ( stilleven) kopen? Bied vanaf 425!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/25

Fraaie houtdruk  op geschept papier van Klaas Gubbels.  Dit werk was al een keer verkocht maar de klant nam een ingelijste versie mee.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:25-04-2022 om 14:02
Eindtijd:08-05-2022 om 21:33
Openingsbod € 425
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland