Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Fenneke van der Elst - Drie lelies III
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 62 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | e.a. (Epreuve d'Artiste) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In goede staat, zie foto’s. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 25-5-2023 om 17:04 |
Eindtijd | 4-6-2023 om 22:05 |