Klaas Gubbels - stilleven met kopje en kan

Klaas Gubbels - stilleven met kopje en kan kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels - stilleven met kopje en kan kopen? Bied vanaf 345!Klaas Gubbels - stilleven met kopje en kan kopen? Bied vanaf 345!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/36

Fraaie houtdruk  op papier van Klaas Gubbels.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sluit over 4d 6u 0m 16s
Openingsbod€ 345
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:19-09-2022 om 10:10
Eindtijd:02-10-2022 om 21:49